Ďáblice
Rezidenční dům Ďáblice
Praha 8, ul. Ďáblická
Popis objektu

Novostavba bytového domu v tradičním zděném systému v kombinaci se železobetonovými konstrukcemi. Objekt má čtyři nadzemní podlaží. V 1. NP se nachází 11 parkovacích stání. Ve 2.NP, 3. NP a 4. NP se nachází po 3 bytech.

Typy bytů

V domě bude 9 bytů a jež jsou navrženy v dispozici 2+kk a 3+kk. Důraz je kladen na prostornost bytových jednotek a to jak u bytu 3+kk a tak u menších bytu 2+kk s výměrou přes 60 m2. Všechny byty typu 3+kk mají terasu či balkon.

Lokalita

Bytový dům bude stát při ulici Ďáblická, zhruba uprostřed starých ďáblic. Příjemnou procházkou to je cca deset minut chůze k Ďáblickému háji. Pro rodiny s dětmi bude nepochybně důležité kompletní občanská vybavenost. Hlavní roli pro běžný život bude hrát infrastruktura sousedních Letňan. Kromě obrovského nákupního centra v Letňanech s multikinem a aquaparkem jsou dále k dispozici snadno dosažitelné supermarkety Kaufland v Ďáblicích, nebo hypermarket Globus v Čakovicích.

Dopravní spojení

Z hlediska dopravy je stěžejní napojení na dálnici D8, popřípadě na tutéž výpadovku k dopravnímu uzlu u shopping centra Tesco, kde se lze vydat po Kbelské ulici k městským okružním komunikacím a ostatním důležitým dálnicím. Časově nenáročná však bude i doprava do centra s použitím prostředků MHD a to hlavně díky nově otevřené stanici metra prodloužené trasy C stanice Ládví, kam míří z Ďáblic autobusová linka 103 a jízda trvá cca 10 min.