Nové bydlení
Prodáno
Bytový dům "U Rybníka"
Praha 8 – Čimice
Prodáno
Rodinné domy SEDLEC

Rodinné domy SEDLEC je projekt, jež klade důraz na osobitost, design a detail. Jedná se o 11 solitérních vil, jež vytváří malý obytný soubor, který vyniká neotřelou nadčasovou architekturou, prostorností a vysokým standardem použitých materiálů.

Vily jsou dvoupodlažní s terasou, garáží a užitnou plochou cca 200 m2. Stojí na pozemcích o ploše 805 – 916 m2. Parkování je řešeno jedním garážovým a jedním venkovním parkovacím stáním.

Projekt je umístěn v těsném sousedství s Prahou a tak v sobě spojuje klidné a pohodové bydlení v přírodě s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností v Letňanech, Čakovicích či Ďáblicích.

Poslední volný byt!
Rezidenční dům Ďáblice

Novostavba bytového domu v tradičním zděném systému v kombinaci se železobetonovými konstrukcemi. Objekt má čtyři nadzemní podlaží. V 1. NP se nachází 11 parkovacích stání. Ve 2.NP, 3. NP a 4. NP se nachází po 3 bytech.

Prodáno
Rezidenční komplex Beranka

Moderně pojatý uzavřený komplex 14 ŘRD skýtající pocit soukromí a bezpečí, umístěný v klidné lokalitě Horních Počernic, pár minut od stanice metra Černý Most. Domy se vyznačují promyšleným řešením vnitřního upořádaní, jež potěší svojí světlostí a prostorností.